Zaman İpliği - Nathan Filer | Kitap Yorumu + Playlist

22 Kasım 2015 Pazar

Zaman İpliği benim bu seneki Tüyap fuarından aldığım kitaplardan biri. Eğer Tüyap yazımı okumadıysanız hemen sizi buraya alalım. Ben okudum diyorsanız bu yorumu okumaya devam edebilirsiniz *.*

Vizeler de bitince ilk işim Zaman İpliği'ne koşmak oldu diyebilirim. Çıkmadan önce de yabancı bloglarda gördüğüm ve çok özendiğim bir kitaptı. Açıkcası bizde de yayın haklarının Pegasus'ta olduğunu bilmiyordum. Çıkınca biraz araştırıyım ne, nedir diye derken bir baktım bu bizim The Shock of the Fall (ingilizce ismi farklı olunca tabi tanıyamadıysam -.-) Bunu duyan Fatma da tabikide hemen Tüyap listesine ekledi.

Arka kapakta aslında fazla bir şey yazmayışı beni biraz işkillendirmişti ama kapağı beni kendine çekince ve beğenildiğini de bildiğimden hemen almıştım.


Tüyap - 2015

14 Kasım 2015 Cumartesi

Uzun uzun ara vermelerim artık çok tanıdık olmaya başladı değil mi? Evet bende bunun farkında olarak sizlere cidden bunun elimde olmadığını ve okulun beni hiç bırakmadığını söylesem bana inanır mısınız? İnanın çünkü ygs-lys maratonundan sonra da bu sefer de vize maratonları başladı. Hatta hala devam ediyor ama bir şekilde buraya tüyap yayınımı yapmam gerek diye düşündüm ve risklere rağmen karşınızdayım! Tebrikler, tebrikler....

Beni takip edenler, sizler nasılsınız? Sağlığınız sıhhatiniz yerinde mi? Mutlu musunuz? Kitap okuyor musunuz? Bunları cidden çok merak ediyorum. Hala burada blog camiasında mısınız yoksa instagram gibi yerlerde mi takılıyorsunuz? Bunu neden dedim, çünkü bu aralar instagramda bir sürü bookstagram açıldı. Yani şimdi bunu yermek için söylemiyorum ama cidden insan takılıp kalabiliyor. Güzel yorumlayanlar da yok değil ama ben blogu ilk günkü gibi seviyorum. Uzunluk da değil sorun iyi anlatılabilmesi. Burası daha kalıcı geliyor bana.
Made With Love By The Dutch Lady Designs