Tatlı Tehlike (Sweet Trilogy #2) - Wendy Higgins | Kitap Tanıtımı + Ön Okuma

24 Mart 2015 Salı


Herkese merhabalar! Ouu ygsden çıktım. Puanı hiç sormayın. Aslında bloga ara verdiğimi yazan bir post yazıcaktım ama gene olmadı. Kopamıyorum buralardan. Kitaplar desen zaten hayatımın odak noktasında. Sözün özü şudur eğer yine karamsarlığa falan düşersem ara verme ihtimalim olabilir. Ama istediğimden değil bu kesinlikle. Zorunluluktan. Her neyse gene kafanızı şişirdim.

Başlıktan da anlaşılacağı üzerine size GO Kitap'ın yenisini tanıtmaya geldim. Tatlı Şeytan'ı okumuşsunuzdur değil mi? Okumayan kaldı mı ki hiçç ^.^ (Me!!! :(( ) İşte o çok beğendiğiniz, ayılıp bayıldığınız Tatlı Şeytan'ın ikincisi Tatlı Tehlike çıktı çıkıcak yada şuan kitapçılarda bile olabilir. Bu yazıyı ne zaman okuduğunuza göre değişir ajshdhs. Tanıtımı ve ön okumasını görmüş müydünüz peki? Hemen aşağıya alalım o zaman sizi;

Kitap Tanıtımı: Trendeki Kız - Paula Hawkins

16 Mart 2015 Pazartesi


Herkese merhabalar. Buralar biraz ıssız oldu sizde fark ettiniz mi? Ben fark ettim ve hemen olaya el koymaya karar verdim. Öncelikle hayatımda neler oluyor onu anlatmak istiyorum. Biliyorum buraya kitap tanıtımı okumaya geldiniz ama bahsetmezsem çatlarım *.* Malumunuz dün Ygs sınavı vardı ve bende o mağdurlardan biriydim. Sınav nasıl falan oralarını geçiyorum. İşte çıktım sınavdan böyle üstümden bir yük kalktı. Dedim tamam Fatma bundan sonra biraz daha blog biraz daha kitap! Yether uleyn dedim ve işte buradayım. Sizlere harika bir kitabın tanıtımını getirdim. Zaten takip edenlerin çoktan haberi vardır ama ben gene de bunu duyurmadan edemeyeceğim. Kapağından tutun konusuna kadar harikalık akıyor. Sizcede öyle değil mi? ;) Ay çok konuştum hadi sizi daha fazla tutmayayım da bu şeker kitabın tanıtımına geçin. 

Made With Love By The Dutch Lady Designs