Siliniş / Tess Gerritsen

27 Ocak 2012 Cuma

Şuan okuduğum kitapla başlayalım . " Siliniş - Tess Gerritsen " . Yazarın büyük hayranıyım açıkçası :) ve polisiye/gerilim sevenler için çok iyi bi yazar olduğunu tavsiye ediyorum . Aslında tıbbi gerilim yazarı kendisi ve şunu söylemeliyim ki yazarımız doktorluğu bırakıp yazarlığa geçmiş !! Düşünsenize o kadar okuduktan sonra yazarlığa geçmek sıradışı bir değişim ... Ama yazarlık ona çok yakışıyor ve dünyada kitapları 40 dile çevrilmiş bir yazarla karşı karşıyayız .

Nese kitaptan söz edelim biraz . Siliniş aslında Rizzoli&Isles serisinin 5. kitabı. Kitap baş karakterler olan Jane Rizzoli ve Maura Isles olan iki başarılı kadın hakkında . Jane Boston Cinayet Masası Dedektifi , Maura ise Adli Tıp uzmanı . İki arkadaşın maceralarını anlatan bu kitap sizi hem gericek hemde beyninizi fena karıştırıcak. Cinayetlerin arka arkası kesilmeyen bu seri sizleri hayretler içinde bırakıcak .... Keyifli okumalar ve yorumlarınızı bekliyorum .... 
                                                                                                              

Merhaba !!

27 Ocak 2012 Cuma

Yeni açılan blogumuza hoşgeldiniz :) Burada kitaplarla alakalı paylaşımlar görüceksiniz . Ama sadece kitaplarla sınırlı değil ... Şimdilik sadece beni takip edin  ve neler paylaşıldığını görün..!! :)
Made With Love By The Dutch Lady Designs